2011' den Bugüne Dönerci Ahmet Usta olarak 2011 yılından itibaren hizmet veren firmamız ilk günden itibaren insan sağlığına ve kaliteye gösterdiği önem ile uluslararası geçerliliği olan EN ISO 22-000-2005 Kalite Yönetim Sistem Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Dönerlerimizde kullanılan tüm etler Ege Bölgesine ait Afyon ilimizde düzenli ve doğal besiciliğin yapıldığı, aynı zamanda Avrupa Standartlarına sahip İslami usullere uygun Et Entegre tesislerinden gelmektedir. Ürünlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamakla birlikte günlük olarak hazırlanmakta ve düzenli olarak yetkili laboratuvarlar tarafında analiz edilmektedir.

Dönerci Ahmet Usta; uzman kadrosu, Veteriner Hekim, Gıda Teknikeri ve iş güvenliği ile birlikte 110 kişilik salonu 100 kişilik bahçesi ve otoparkı ile hizmet vermektedir.

Ahmet Usta Lezzeti olarak amacımız, sizlere lezzetli bir mola sunmak ve yemek deneyiminizi unutulmaz kılmaktır. Sizleri işletmemize bekliyor, bu yeni lezzet macerasını birlikte keşfetmeye davet ediyoruz.

Gelin, Ahmet Usta'nın büyülü mutfağında enfes tatlarla tanışın!